Керівництво

Білоус Ірина Вадимівна – директор КНП “Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради”, кандидат наук з державного управління, лікар, має вищу кваліфікаційну категорію з акушерства та гінекології, другу категорію з організації та управління охороною здоров’я.

Є автором 24 друкованих праць з дослідження механізмів державного регулювання системи охорони здоров’я в Україні на регіональному рівні. В тому числі є співавтором двох монографій з питань державного управління реформування системи охорони здоров’я України. Результати наукового дослідження впроваджені в роботу управлінь охорони здоров’я Харківської, Житомирської, Львівської облдержадміністрацій та Київської міської ради.

Має статус національного тренера з питань збереження репродуктивного здоров’я, сертифікована Інститутом тренінгів і досліджень JSI USAID.

Є членом Черкаської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Черкаської облдержадміністрації.

Нагороджена Почесною грамотою Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської облдержадміністрації.

Левченко Петро Юрійович – медичний директор КНП “Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради”, Заслужений лікар України. Має вищу атестаційну категорію з організації і управління охороною здоров’я та вищу категорію з педіатрії.

Неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, обласної адміністрації. Має 7 ранг державного службовця.