Запрошуємо на лікування ВІЛ, ко-інфекції ВІЛ/ТБ та гепатиту С

Близько мільйона українців не знають, що мають у своєму організмі вірус гепатиту С. Ще частина — не знають про свій ВІЛ-позитивний статус. Більшість українців вважає, що туберкульоз та ВІЛ-інфекція — це хвороба безпритульних або людей з нарко- чи алкозалежністю.

Натомість, щороку в Україні реєструють десятки тисяч нових випадків захворювань і лише 8-10% з них — у соціально-незахищених громадян.

Вчасне виявлення вірусів в організмі гарантує найменшу шкоду вашому здоров’ю — чим раніше вірус знайдено, тим швидше можна отримати кваліфікований медичний нагляд  та розпочати лікування. Своєчасне виявлення ВІЛ та туберкульозу є вирішальним фактором для ефективного лікування та попередження поширення його серед людей.

За ранньої діагностики (на початкових формах туберкульозу) більше шансів на повне одужання.  Гепатиту С можна позбутися повністю за 3 або 6 місяців. ВІЛ не виліковний, але завдяки високоактивній антиретровірусній терапії, можна жити повноцінним життям.

КНП «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради» запрошує на лікування ВІЛ, поєднаної ко-інфекції ВІЛ/ТБ та гепатиту С всіх бажаючих, незалежно від місця проживання.

Центр забезпечує безкоштовний лабораторний супровід лікування та обстеження  на загальний та біохімічний аналіз крові, визначення кількості CD4, визначення вірусного навантаження ВІЛ, тестування на гепатит С, лікування гепатиту С та інші лабораторні послуги.

У нашому закладі пацієнт може отримати консультацію висококваліфікованих спеціалістів з гарантією повної конфіденційності персональних даних. Додатково ми пропонуємо гнучкий графік візитів та доставку ліків поштою для пацієнтів, які не проживають у м. Черкаси.

Наші контакти за посиланням