Заключено договори про надання лабораторних послуг на 2022 рік

У зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я, частина навантаження референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України перейшла до централізованої лабораторії діагностики ВІЛ-інфекції та вірусних гепатитів КНП «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації».

Раді повідомити, що на 2022 рік заключні договори про надання лабораторних послуг з закладами охорони здоров’я Київської, Чернігівської та Кіровоградської областей.

Нагадуємо, що централізована лабораторія діагностики ВІЛ-інфекції та  вірусних гепатитів є підрозділом КНП «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації» та функціонує з 2006 року.

Лабораторія забезпечена найсучаснішим високовартісним обладнанням і автоматичними аналізаторами таких світових лідерів, як ABBOTТ (США), BIO-RAD (Франція), TECAN (Австрія), BACMAN COULTER (США), HORIBA (Японія), ISYRA (США).

Персонал лабораторії – висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи. Кожне робоче місто комп’ютеризовано та підключено до національної системи МІС-ВІЛ, що значно прискорює процес отримання результатів досліджень пацієнтів та підвищує якість медичного обслуговування.

Пріоритетними напрямками роботи лабораторії є первинні та підтверджуючі дослідження на наявність ВІЛ-інфекції та забезпечення лабораторного супроводу антиретровірусної терапії і моніторингу перебігу ВІЛ-інфекції у хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД.

Централізована лабораторія постійно приймає участь у незалежному зовнішньому контролі якості проведених досліджень та доводить лабораторні процеси до вимог європейських стандартів якості