Важливість тестування на ВІЛ та гепатит

Близько мільйона українців не знають, що мають у своєму організмі вірус гепатиту С. Ще частина — не знають про свій ВІЛ-позитивний статус.
З 22 по 30 листопада проходить Європейський тиждень тестувань на ВІЛ та гепатити. Мета ініціативи — збільшити кількість тестування на ВІЛ та вірусні гепатити й підвищити обізнаність людей про переваги раннього тестування на ці захворювання.

Вчасне виявлення вірусів в організмі гарантує найменшу шкоду вашому здоров’ю. Адже чим раніше вірус знайдено, тим швидше людина потрапляє під медичний нагляд і розпочинає лікування.

Гепатиту С можна позбутися повністю за 3 або 6 місяців. Держава закуповує якісні та безпечні ліки, які може отримати кожен хворий на гепатит С.

Зробити швидкий тест на ВІЛ та гепатит С можна:

  • В КНП “Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради» за адресою: вул. Нечуя-Левицького 22 (з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 15.00);
  • В БО “100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ” по вулиці Рєпіна 12/1 (з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00);
  • У свого сімейного лікаря
  • У кабінеті “Довіра”;
  • В будь-якому закладі охорони здоров’я Черкаської області ( центрах первинної медико-санітарної допомоги, лікарнях, обласних установах)