Де можна пройти тестування на ВІЛ

Статистичні дані по ВІЛ/СНІД – це не просто цифри. Це реальні люди, їх сім’ї, життя. Сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди, які живуть з вірусом імонодефіциту людини, можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати тощо. Достатньо вчасно виявити хворобу та розпочати антиретровірусне лікування.

На жаль, кожен другий ВІЛ-позитивний українець не знає про свій статус. Більш як половину нових випадків ВІЛ виявляють на пізніх клінічних стадіях, коли зупинити прогрес хвороби майже неможливо.

Вчасне тестування може змінити цю статистику.

Пройти тестування на ВІЛ можна:

  • В КНП “Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради» за адресою: вул. Нечуя-Левицького 22 (з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00);
  • В БО “100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ” по вулиці Рєпіна 12/1 (з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00);
  • У свого сімейного лікаря
  • У кабінеті “Довіра”;
  • В будь-якому закладі охорони здоров’я Черкаської області ( центрах первинної медико-санітарної допомоги, лікарнях, обласних установах)

Варто зазначити, що процедура тестування — абсолютно безкоштовна і швидка. Результат швидкого тесту на ВІЛ можна дізнатися вже через 15 хвилин.

Крім того, перед тестуванням ви зможете поставити питання та отримати інформацію про ВІЛ-інфекцію, шляхи її передачі, оцінити з фахівцем свій ризик інфікування ВІЛ та розглянути можливості його зниження, отримати інформацію про організації, де можна отримати іншу допомогу.