Вакцинація людей, зареєстрованих в листі очікування (через “Дію” чи контакт-центр МОЗ)

За рішенням уряду і відповідно до дорожньої карти, яка передбачає, що у разі наявності достатньої кількості вакцин імунізація може відбуватися одночасно за різними етапами. А отже, щосуботи та щонеділі в пунктах щеплення проти COVID-19 вакцинуватимуть охочих, зареєстрованих в загальній черзі на вакцинацію.

Першочергово вакцинуватимуть людей з черги віком від 65 років, далі інші вікові групи за наявності достатньої кількості вакцин.

Пункти щеплення заздалегідь запрошуватимуть людей з черги на процедуру імунізації на конкретний час у вихідні дні. З метою недопущення скупчень людей, будь ласка, очікуйте запрошення та не створюйте черг.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України № 745 від 16.04.2021 про внесення змін до Дорожньої карти з вакцинації проти COVID-19, залишкові дози вакцин більше не можуть використовуватися для щеплення публічних осіб.

Тому керуючись Законом України № 2297-VI «Про захист персональних даних» від 01.06.2010, департаменти охорони здоров’я областей та м. Києва знищили персональні дані публічних діячів, які ті надавали під час заповнення форми для запису на щеплення проти COVID-19 залишковими дозами.

Якщо Ви ще не записались на вакцинацію, пропонуємо ознайомитись з інформаційним матеріалом «Як відбувається запис в чергу на щеплення проти COVID-19? »

Підготовлено відділом інформаційно – комунікаційної роботи