Сьогодні, 5 травня, ВООЗ відзначає Всесвітній день гігієни рук, для підтримки покращення гігієни рук в охороні здоров’я та в цілому у світі.

У зв’язку зі Всесвітнім днем гігієни рук Черкаський обласний центр громадського здоров’я закликає медичних працівників забезпечити ефективні заходи з гігієни рук на місці надання медичної допомоги. Адже пункт надання медичної допомоги це місце де з’єднуються три елементи: пацієнт, медичний працівник і лікування, що включають контакт з пацієнтом або його оточенням. Щоб запобігти передачі інфекцій під час надання медичної допомоги, гігієна рук повинна здійснюватися найбільш ефективним способом (з використанням правильної техніки з легкодоступними продуктами).

Черкаський обласний центр громадського здоров’я звертається до всіх із закликом не забувати ретельно мити руки з милом та використовувати антисептики.

Хоча в країні вже розпочато процес вакцинації від коронавірусу, ризик інфікування залишається досить високим і ми пропонуємо ще раз переглянути рекомендації Центру громадського здоров’я МОЗ України щодо гігієни рук.

Підготовлено відділом інформаційно – комунікаційної роботи