П’ЯТЬ РЕЧЕЙ, ЯКІ ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ПРО ТЕ, ЩОБ ЗРОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ ВІД ГРИПУ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ COVID-19

Цього року як ніколи важливо зробити щеплення від грипу.

У 2020-2021 епідемічному сезоні грип та COVID – 19 циркулюють одночасно. Щеплення від грипу не завадить вам захворіти COVID-19. Ці дві хвороби викликаються різними вірусами, і ефективної вакцини проти COVID-19 поки не існує. Однак отримання вакцини від грипу може знизити ризик отримати важкий випадок COVID-19 і одночасно захищає Вас від грипу.

Грип та COVID – 19 представляють подвійну загрозу цього року.

Грип та COVID – 19-це респіраторні захворювання, тобто вони вражають ваші легені. Можна отримати і те і інше одночасно. Експерти не до кінця знають, як ці два віруси взаємодіють в організмі, але вони стурбовані тим, що наявність обох відразу може збільшити ризик виникнення небезпечних для життя ускладнень.

Якщо людина захворіє  на грип, а потім підхопить COVID – 19 або навпаки, ніхто не знає, що станеться, Організм, який вже бореться з вірусною хворобою ще й має боротися з іншим вірусом. Якщо можна цьому запобігти , приймаючи вакцину, чому б і ні?”

Отримання вакцини від грипу допоможе нам боротися з пандемією.

Люди, які отримують щеплення від грипу, можуть зменшити загальну кількість відвідувань лікарень, пов’язаних з грипом, що може допомогти заощадити важливі медичні ресурси для лікування пацієнтів з COVID-19 цієї зими.

Щеплення від грипу може допомогти зберегти витратні матеріали для тестування COVID – 19.

Грип та COVID – 19 мають подібні симптоми, включаючи кашель, лихоманку та озноб. Вони також можуть викликати подібні ускладнення, такі як пневмонія. Експерти побоюються, що цієї зими все більше людей можуть помилково прийняти симптоми грипу за COVID-19, що підвищить попит на діагностичне тестування COVID-19 і обмежить можливості тестування по всій країні. Отримання щеплення від грипу може знизити попит на тестування і допоможе лікарям легше виявляти і діагностувати випадки захворювання COVID-19.

Отримання вакцини проти грипу може побічно захистити вас від ускладнень COVID-19.

Хоча вакцина проти грипу не захищає від зараження COVID-19, вона може знизити шанси захворіти більш серйозним захворюванням. Це тому, що важка інфекція грипу може послабити захисні сили організму і зробити нас більш вразливими до інших захворювань, таких як бактеріальна пневмонія. Вакцина проти грипу не тільки знижує шанси захворіти на грип в першу чергу – вона може зменшити тяжкість захворювання, якщо хтось все-таки захворіє. А це означає, що організм буде знаходитись в кращому стані, щоб боротися з COVID-19.

Вакцина проти грипу безпечна і ефективна.

Існує так багато дезінформації щодо вакцин. Але треба зауважити: ризики вакцинації ніщо у порівнянні з ризиком інфікування.

Тим більше що турбота про здоров’я це наша робота номер один. Не робити щеплення небезпечно.