Інформування викладачів і тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл з питань дотримання правил захисту від інфекцій в період послаблення карантину

29 травня 2020 року в Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 Черкаської міської ради було здійснено інформування викладачів і тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл з питань дотримання правил захисту від інфекцій в період послаблення карантину.

Захід було організовано Управлінням охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації, КНП «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради» спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

У ході заходу було наголошено на ознаках, симптомах коронавірусу, правилах захисту та карантинних обмеженнях (масочний режим, соціальне дистанціювання); пояснено, що саме дозволяється в умовах послаблення карантину; представлено засоби індивідуального захисту, що не пропускають вірус (тришарова медична маска, медичні респіратори); пояснено правила користування маскою та рукавичками з метою недопущення потрапляння інфекції в організм; ознайомлено з правилами обробки рук антисептиками; обговорено питання ПЛР та ІФА-тестування, алгоритми лікування хворих на коронавірус, періоди виходу з карантину. Також, було зосереджено увагу на тому, як тренерам працювати з дітьми в умовах послаблення карантину та якими саме повинні бути маски для спортсменів під час занять спортом; наголошено на поступовому поверненні дітей до тренувань.

Окрім цього, присутніх було ознайомлено з інформаційними друкованими виданнями КНП «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради» з питань коронавірусу; друковані інформаційні матеріали було роздано тренерам.

КНП «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради» планує й надалі проводити подібні зустрічі з викладачами та тренерами обласних спортивних шкіл.

#ЦГЗЧеркаси